KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666029
nr 1466 6029
Signerad Björlin, 1946, Mansporträtt. Olja på duk, 93x73, yttermått inklusive ram: 101x83 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:50:29
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)